GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
GİRESUN AYTEKİN BAŞKANI BAĞRINA BASTI

GİRESUN AYTEKİN BAŞKANI BAĞRINA BASTI

Tarih 08 Ocak 2024, 18:10 Editör Dursun ONUR

GİRESUN TIME SİYASET HABER- Giresun Belediye Başkan adayı olarak ilan edilen mevcut Başkan Aytekin Şenlikoğlu, İstanbul dönüşünde şehirde coşkuyla karşılandı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ikinci dönem için yeniden Giresun Belediye Başkan adayı olarak ilan edilen mevcut Başkan Aytekin Şenlikoğlu, İstanbul dönüşünde şehirde coşkuyla karşılandı.

Başkan Şenlikoğlu, Bulancak Durağı mevkii Sipahioğlu Market önünde partililer ve sevenleri tarafından davul zurna eşliğinde coşku ve meşalelerle karşılandı.

Şenlikoğlu, tebrikleri kabul ettikten sonra, vatandaşlarla birlikte kortej eşliğinde Alparslan Caddesi’ni takiben Atapark'a geldi ve burada sevinç dolu kutlamalar gerçekleştirdi.

Alanda toplanan kalabalık topluluğa seslenen Başkan Şenlikoğlu, Giresun'a hizmet yolunda tekrar yetki almasından dolayı mutlu olduğunu söyleyerek, kendisine destek için gelenlere teşekkür etti.

SİYASET YAPMADIK, KALICI İŞLER YAPTIK

Şenlikoğlu, 'Sayın Cumhurbaşkanımız şahsımın bir dönem daha belediye başkanlığı yapmam yönünde karar verdiler. Bu vesile ile başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, partimizin yönetimine Cumhur ittifakımızın değerli parti yönetimlerine, milletvekillerimize ve teşkilatımıza teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyorum. Biz 5 yıllık süreçte günübirlik işlerle siyaset yapmadık, hep kalıcı işler yaptık. Bundan sonraki 5 yıllık süreçte bu şehir büyük sıçrama gösterecek' dedi.

BELEDİYEYİ BÜTÇENİN İKİ KATI BORÇLA DEVRALDIK

Başkan Şenlikoğlu sözlerini şöyle sürdürdü:

'Biz göreve geldiğimiz ilk gün koşmaya başladık ve halen koşmaya devam ediyoruz. Hizmetleri herkes görüyor, bu şehrin her noktasında gece gündüz demeden koşturduk. Derdimiz Giresun'du. Ne söz verdiysek yaptık, söz verdiğimiz hiçbir şey şu anda geride kalmış değil. 2019 Nisan ayında bir kitapçıkla yola çıkmıştık, söz verdiğimiz hizmetlerin bu şehre yapılmasını gerektiğini söylemiştik. Gelinen noktada ise şimdi hesap verme zamanı. Giresun kadim bir şehir, tarihi bir şehir. Zor zamanlarda taşın altına elini sokmuş bir şehir. Bizler ne yapacağımızı ve ne yaptığımızı biliyoruz. Bu kardeşiniz 5 yıl dersine iyi çalıştı ve artık ustalık dönemine geçti. Hangi noktada, hangi mahallede ne var ne yok biliyoruz. Yeni dönemde bu zamana kadar yaptığımız işleri daha iyi noktalara taşıyacağız. Hepinizden büyük destek bekliyorum. 2028 hedeflerimizde, hiç durmadan ara vermeden yaptığımız hizmetlerin devam edenlerini bitireceğiz, yeni projelerimize aynı heyecan ve kararlılıkla başlayacağız. 2028 hedefinde verdiğimiz söz neyse bunun üç katını bu şehre kazandıracağız. Belediyeyi bütçenin iki katı borçla devraldık, şu anda bütçenin yarısı kadar borçtayız. Bu inanç ve gayretle seçimlerde sizlerden çok fazla çalışmanızı, vatandaşlarımıza yaptıklarımızı ve gayretimizi anlatmanızı istiyorum. İnanıyorum ki, en yüksek oyla seçimleri kazanacağız. Cumhur İttifakı bayrağını tekrar Giresun’un gönderine hep birlikte çekeceğiz. Hepinize teşekkür ediyorum. Sağ olun, var olun.'

Programda ayrıca, AK Parti Milletvekilleri Ali Temür, Nazım Elmas, MHP Milletvekili Ertuğrul Gazi Konal, AK Parti İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, MHP İl Başkanı Abdullah Karaosmanoğlu, BBP İl Başkanı Hasan Karata ve DSP İl Başkanı Fatma Aydın da birer selamlama konuşması yaptılar.

Bu haber 734 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Siyaset

BULANCAK’TA BAŞKAN VEKİLLERİ BELLİ OLDU

BULANCAK’TA BAŞKAN VEKİLLERİ BELLİ OLDU GİRESUN TIME POLİTİKA HABER- Bulancak Belediyesi’nde meclis başkan vekilleri belli oldu.

BELEDİYENİN BORCUNU YARIYA DÜŞÜRDÜK

BELEDİYENİN BORCUNU YARIYA DÜŞÜRDÜK GİRESUN TIME POLİTİKA HABER- Giresun Belediye eski Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, 5 yıllık süre zarfında belediyenin b...
GİRESUN’A ADAY DEĞİL,İNSAN LAZIM İNSAN!..24 Eylül 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi