GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
ŞENLİKOĞLU’NA ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER!

ŞENLİKOĞLU’NA ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER!

Tarih 15 Mart 2023, 17:58 Editör Dursun ONUR

GİRESUN TIME POLİTİKA HABER- Gelecek Partisi Giresun İl Başkanı Murat Kılıçaslan’dan AKP’li Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na yaylım ateşi…


Gelecek Partisi Giresun İl Başkanı Murat Kılıçaslan, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu'nun Giresun halkına vermiş olduğu hiçbir sözün arkasında durmadığını kaydetti.

Şenlikoğlu'nun seçim vaatleri arasında yer alan şehiriçi girişi Dal-Çık projesinin tıraşlanarak, üstgeçide dönüştürüldüğünü savunan Kılıçaslan,'Bu şehre hiçbir yatırım yapmamışken başka ilden gelen yatırımcıyla ne derdiniz vardı acaba merak ediyorum. Bu şehre bir çivi çakmamışken bu ile yatırım yapmaya gelenlere de müsaade etmemenizin amacı nedir açıklayın. Giresun evladı olarak ve kamuoyu adına sizden bu sorularıma artık mantıklı bir cevap istiyorum' açıklamasında bulundu.

BU ŞEHRİ MANZARA SEVDANIZA KURBAN ETTİNİZ!

Başkan Kılıçaslan açıklamasında şunları söyledi:

'Karadeniz'in coğrafi olarak önemli ve en büyük limanlarından olan 17 yıldır kapalı Giresun Limanı, 17 yılsonunda hizmete açıldı. Bir şirkete verilerek çalışmaya başlayan limandan 500‘ü aşkın aile ekmek yemeye başladı. Bu durum bizleri umutlandırdı ve sevindirdi.

Limana depolar yapıldı bu depoların maliyeti 8 Milyon Dolar, yani 160 Milyon TL'ye mal oldu. Tam liman verimli işlemeye başladı. Sizin manzara sevdanız, egonuz, siyasetiniz yüzünden bu depoları yıktırdınız. Giresun evlatlarını işinden ederek ekmek yemeye başlayan 500'ü aşkın ailenin ekmeğini kestiniz.

SEN VERDİĞİN HİÇBİR SÖZÜN ARKASINDA DURMADIN ŞENLİKOĞLU

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu kamuoyu aracılığı ile müjde verdi. Neydi bu müjde? Bulancak Durağına Dal-Çık kavşak yapılacaktı! Bugün geldiğimiz noktada bu projenin tıraşlanarak Dal-Çık yerine üst geçit yapılacağı, 2023 yılı için ayrılan ödeneğin 26 Milyon TL olduğu söylenmekte. Dal-Çık maliyeti 950 Milyon TL, üst geçidin ise 191 milyon TL. Başkan Şenlikoğlu’na soruyorum. Sen verdiğin hiçbir sözün arkasında zaten durmadın. İnsanlara müjde vermekten, umut pompalamaktan başka hiçbir geçerli hizmet yapmadın. Madem Dal-Çık projesini yapmayacaksın neden 8 Milyon Dolara mal olan Liman yatırımını neden baltaladınız. Neden Giresun'a gelen yatırımcıyı küstürdünüz. Neden buradan ekmek yiyen Giresunluların ekmeğiyle oynadınız. Liman önüne yapılacak üst geçit şimdi manzaranızı bozmayacak mı sayın Şenlikoğlu?’

Bu haber 1310 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Siyaset

BAŞKAN YILMAZ: GİRESUN NE İSTEDİYSE ALDI

BAŞKAN YILMAZ: GİRESUN NE İSTEDİYSE ALDI GİRESUN TIME POLİTİKA HABER- AK Parti Giresun İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, şehrin AK Parti iktidarından ne iste...

GİRESUN’DA KADIN DEVRİMİ BAŞLIYOR

GİRESUN’DA KADIN DEVRİMİ BAŞLIYOR GİRESUN TIME KAYNAK HABER- Cumhuriyet tarihi boyunca hiç kadın vekil çıkaramayan Giresun devrime hazırlanıyor.
GİRESUN’A ADAY DEĞİL,İNSAN LAZIM İNSAN!..24 Eylül 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi