GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
KÜPELİ, ŞENLİKOĞLU’NA ATEŞ PÜSKÜRDÜ

KÜPELİ, ŞENLİKOĞLU’NA ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Tarih 03 Mart 2023, 18:30 Editör Dursun ONUR

GİRESUN TIME GÜNCEL HABER- Gelecek Partisi Giresun Merkez İlçe Başkanı Halil Küpeli, AKP’li Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na ateş püskürdü: Siz bu milletin parasını kimlere peşkeş çektiniz, açıklayın?

Gelecek Partisi Giresun Merkez İlçe Başkanı Halil Küpeli, Giresun Belediyesi tarafından geçtiğimiz sene açılışı yapılan Plajlar Bölgesi 1 etap yapımının son hali ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Başkan Küpeli yaptığı yazılı basın açıklamasında,'21 Mayıs 2022'de açılışı yapılan 'Plajlar Bölgesi' projesi daha sene-i devriyesini tamamlayamadan harabeye döndü. Bu projeyi başlatırken hiç mi kullanılacak malzemenin zemine uygunluğu araştırılmadı? Hiç mi zemin etüdü yapılmadı? Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu'na sormak istiyorum. Bu milletin parasını kimlere peşkeş çektiniz' diyerek ateş püskürdü.

‘BU MİLLETİN PARASINI KİMLERE PEŞKEŞ ÇEKTİNİZ?’

Küpeli sözlerine şöyle devam etti:

'Projenin en başından bu yana yakinen takip ediyoruz ve ilk günden bu yana söylediğimiz şey şu! Bu para halkın parası, bu para tüyü bitmemiş yetimin parası. Plaj bölgesini revize etmeniz çok güzel. Giresun sahil şehri ve Karadeniz'in en uzun sahillerine sahibiz. Ancak; buraya uygulanan zemin etüdü, buraya uygulanan malzeme uygun değil. Bunun için kâhin veya âlim olmaya gerek yok. İnsan şimdi sormak istiyor. Siz bu milletin parasını kimlere peşkeş çektiniz açıklayın?.

‘İŞYERİ VE DÜKKANLAR SULAR ALTINDA KALDI’

Burada ziyan olan malzemeler milli servettir. Bu serveti siz aldınız şimdi çürümüş, kırılmış, harap hale gelmiş bu alana gömdünüz. Buraya yapılan işyerleri ve dükkânlar geçtiğimiz günlerde sular altında kaldı. Bu denizin bir gün taşıp buraları su altında bırakacağı hiç aklınıza gelmedi mi? Hadi gelmedi 99 depremi sonrasında yükselen suların sahili yuttuğunu da mı unuttunuz? Ya bu dükkânlar aktif olsaydı, içinde insanlar olsaydı bu vebali nasıl alacaktınız? Şenlikoğlu her fırsatta yaptıkları, hatta yapmayı planladığı daha kazma vurulmamış projeleri ile övünmekte ve şaşalı cümleler kurarak tanıtım yapmaktadır. Ancak gelin görün ki bugün bu gördüğümüz manzara tam da aksini söylemektedir.

‘İSTİFA ET ŞENLİKOĞLU!’

Hep Liyakat diyoruz boşuna demiyoruz. İktidarın gücü arkanda, kaynak bol bol akıyor ama bilgi ve tecrübe olmayınca yapılan veya yapılacak hizmetler sadece görsel ve günü kurtarmanın ötesine geçemiyor. Allah aşkına bu zaman kadar yaptığın hizmetler kaç sene dayanacak sayın başkan. Yerel seçimlere 1 sene kalmış siz hala mega projelerim var diye insanları 'Şenlendirmeye' çalışıyorsunuz. Bırakın umutları hep yarına bırakmayı! Belediye başkanlığı bilgi, tecrübe ve deneyim ister. Liyakatsiz yönetiminiz ile lütfen artık bu şehrin insanlarının size olan teveccühünü ziyan etmeyin. Hiçbir zaman geç değil, yapamadığınızı, yürütemediğinizi kabullenip istifa edin!'

Giresuntıme.com

Bu haber 1631 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

AKBAŞLI CHP’YE KATILDI

AKBAŞLI CHP’YE KATILDI GİRESUN TIME GÜNCEL HABER- Giresun Ziraat Odası eski Başkanı Özer Akbaşlı, CHP’ye katıldı.

ŞOFÖRLER ODASI’NDAN GEZMİŞ’E TAM DESTEK

ŞOFÖRLER ODASI’NDAN GEZMİŞ’E TAM DESTEK GİRESUN TIME GÜNCEL HABER- CHP Giresun 1. sıra milletvekili adayı sosyolog- eczacı Elvan Işık Gezmiş, seçim geziler...
GİRESUN’A ADAY DEĞİL,İNSAN LAZIM İNSAN!..24 Eylül 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi