GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
FİSKOBİRLİK'E BAKIN NE TEKLİF ETTİ?

FİSKOBİRLİK'E BAKIN NE TEKLİF ETTİ?

Tarih 01 Ekim 2021, 22:03 Editör Dursun ONUR

TIME EĞİTİM HABER- Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can, Fiskobirlik yönetimine bakın hangi teklifi yaptı?


Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can, üniversitede yaptıkları çalışmaları masaya yatırdı.

Rektör Can, Güre Yerleşkesi Rektörlük binasında düzenlediği basın toplantısında, 2021-2022 öğretim yılı derslerinin 4 Ekim Pazartesi günü pandemi kurallarına uygun olarak yüz yüze başlayacağını hatırlattı.

Giresun Üniversitesi olarak kampüslerdeki eksiklikleri tamamlamaya uğraştıklarını dile getiren Can, ödenekler doğrultusunda ellerinden gelen çalışmayı yaptıklarını savundu.

FİSKOBİRLİK YÖNETİMİNE TEKLİF EDİYORUZ

Rektör Can, Fiskobirlik Entegre Tesisleri'nin bulunduğu ve belediye imar planında üniversite genişleme sahası olarak yer alan arazinin üniversiteye devri konusunda görüşmelerin sürdüğünü ifade etti.

Can, 'Fiskobirlik ve üniversite şehrimizin iki büyük vazgeçilmez kuruluşudur. Yapacağımız teklif hiçbir şekilde Fiskobirlik'in aleyhine, zararına olmayacak. İkinci organize sanayi bölgesine taşınmaları durumunda boş kalacak olan arazinin üniversiteye devredilmesini istiyoruz sadece. Satın alma bedeli olarak belirlenecek tutarın da Milli Emlak Müdürlüğü'müzün hakemliğinde, Fiskobirlik yönetiminin ve bizim önereceğimiz üçer emlak uzmanı tarafından ortaklaşa belirlenmesi yolunu teklif ediyoruz' dedi.

Bu haber 5038 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Eğitim

GİRESUNLU ELMAS’A GRÜ'DE YOL GÖRÜNDÜ

GİRESUNLU ELMAS’A GRÜ'DE YOL GÖRÜNDÜ TIME ÖZEL HABER- Giresun Üniversitesi (GRÜ) Tirebolu İletişim Fakültesi'nde 4.5 yıldır usulsüz şekilde görev ya...

GiRESUN ÜNİVERSİTESİ RESMEN ÇUVALLADI!

GiRESUN ÜNİVERSİTESİ RESMEN ÇUVALLADI! TIME SON DAKİKA SICAK HABER- Rektör Prof. Dr. Yılmaz Can yönetimindeki Giresun Üniversitesi (GRÜ), URAP dünya sıral...
GİRESUN’A ADAY DEĞİL,İNSAN LAZIM İNSAN!..24 Eylül 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi