GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
KARAN, AKP'Lİ AYDIN’A FENA SAYDIRDI!..

KARAN, AKP'Lİ AYDIN’A FENA SAYDIRDI!..

Tarih 24 Eylül 2020, 16:48 Editör Dursun ONUR

TIME GÜNCEL HABER- Giresun Ziraat Odası Başkanı ve Fiskobirlik Yönetim Kurulu Üyesi Nurittin Karan, AKP Giresun Milletvekili Kadir Aydın'ı sert bir şekilde eleştirerek hodri meydan dedi.

Giresun Ziraat Odası Başkanı ve Fiskobirlik Yönetim Kurulu Üyesi Nurittin Karan, AKP Giresun Milletvekili Kadir Aydın'ı sert bir şekilde eleştirerek hodri meydan dedi.

Milletvekili Aydın’ın bir yerel gazeteye FİSKOBİRLİK ile verdiği demecin yersiz ve gereksiz olduğunu vurgulayan Karan,'İktidar sizsiniz, yetki elinizde eğer FİSKOBİRLİK’te yönetimden kaynaklı bir sorun veya eksiklik varsa görevlendirirsiniz müfettişlerinizi gerekli incelemeleri yapar, gerekeni yaparlar. Bizim şeriatın kestiği parmak acımaz. Popülist politika yerine buyrun gönderin müfettişleri didik didik incelesin’ şeklinde konuşarak hodri meydan dedi.

POPÜLİST SİYASET YAPMAYIN

Giresun Ziraat Odası Başkanı ve Fiskobirlik Yönetim Kurulu Üyesi Nurittin Karan, yaptığı yazılı açıklamada, piyasanın üzerinde peşin para ile ürün alan, 3 vardiya Giresunlular’a istihdam sağlayan ve Giresun ekonomisine önemli derecede katmağa değer sağlayan bir kurumun bazı siyasetçiler tarafından sırf popülist siyaset yapma adına hedef tahtası haline getirilmesine bir anlam ve mana veremediklerini ifade etti.

SİZİN ÖZEL İDARE'DEKİ SORUNLARDAN HABERİNİZ YOK MUYDU?

Milletvekili Aydın’ın açıklamasında FİSKOBİRLİK yönetim kurulunu ve birliğin işleyiş sistemini eleştirdiğini belirterek, FİSKOBİRLİK ve diğer birliklerin işleyiş sistemin AK Parti hükümeti döneminde dönemin Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi zamanında dizayn edilerek uygulamaya konulduğunu anımsatan Başkan Karan, 'Sayın milletvekilim İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Giresun’a gelene kadar ve durumu fark edene kadar sizin İl Özel İdaresi’ndeki sorunlardan haberiniz yok muydu? Neden müdahale etmediniz? Neden insanları mağdur ettiniz? iddia edilen olaylara neden müsaade ettiniz? İl Özel İdare'nin her kuruşu bu milletin parası değil mi?' diye sordu.

BUYRUN GÖNDERİN MÜFETTİŞLERİ DİDİK DİDİK İNCELESİN

Bir üretici kuruluşu olan ve fındık sektöründe önemli bir faktör olan FİSKOBİRLİK’in artık yönetim kurulları üzerinde eleştirilerek kamuoyu nezdinde itibarsızlaştırmaya artık son verilmesini isteyen Karan,'FİSKOBİRLİK yönetim kurulu görevinin başında kurumun ayakta kalabilmesi ve sektörde daha güçlü olabilmesi için çalışıyor. İktidar sizsiniz, yetki elinizde eğer FİSKOBİRLİK'te yönetimden kaynaklı bir sorun veya eksiklik varsa görevlendirirsiniz müfettişlerinizi gerekli incelemeleri yapar, gerekeni yaparlar. Bizim şeriatın kestiği parmak acımaz. Popülist politika yerine buyrun gönderin müfettişleri didik didik incelesin' dedi.

Bu haber 879 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Siyaset

SABRİ ÖZTÜRK MÜJDELİ HABERİ AÇIKLADI...

SABRİ ÖZTÜRK MÜJDELİ HABERİ AÇIKLADI... TIME SON DAKİKA HABER- AK Parti Giresun Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Sabri Öztürk’ten müjdeli haber…

AKPDE HERKES KENDİ CEBİNİ DOLDURUYOR

AKPDE HERKES KENDİ CEBİNİ DOLDURUYOR TIME KAYNAK GÜNCEL HABER- AKP'nin başörtülü üyesi Sevinç Erol isimli bir kadının sosyal medya hesabından yaptığ...
HİBE MASALLI RANT MI?17 Kasım 2015

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi