GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
YENİ BAŞHEKİM ÇITLAK ‘BİSMİLLAH’ DEDİ

YENİ BAŞHEKİM ÇITLAK ‘BİSMİLLAH’ DEDİ

Tarih 05 Ağustos 2020, 16:03 Editör Dursun ONUR

TIME GÜNCEL HABER- Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Başhekim olarak atanan Doç Dr. Atilla Çıtlak, görevine başladı.

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Başhekim olarak atanan Doç Dr. Atilla Çıtlak, görevine başladı.

ATİLLA ÇITLAK KİMDİR?

Giresun merkez doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıp (İngilizce) bölümünden mezun oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim dalında uzmanlık eğitimi aldı. 3.Komando Tugayı Cerrahi Hastanesi'nde askerlik görevini yerine getirdi.

Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim dalını kurdu. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çalıştı. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde ÜAK tarafından düzenlenen doçentlik sınavı neticesinde doçent ünvanını aldı. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültes'inde doçent doktor olarak görev yaptı.

Bu haber 809 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

AYTEKİN BAŞKAN, BAKAN'DAN NE İSTEDİ?

AYTEKİN BAŞKAN, BAKAN'DAN NE İSTEDİ? TIME GÜNCEL HABER- Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, makamında ağırladığı Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçu...

GİRESUN’DA 5 ASKER BÖYLE ŞEHİT OLDU

GİRESUN’DA 5 ASKER BÖYLE ŞEHİT OLDU TIME GÜNCEL HABER- Sözcü gazetesi yazarı Saygı Öztürk, Giresun'da yaşanan sel felaketinde verilen can kayıpları...
HİBE MASALLI RANT MI?17 Kasım 2015

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi