GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
EN BAŞARILI VEKİLİN ADI: SABRİ ÖZTÜRK

EN BAŞARILI VEKİLİN ADI: SABRİ ÖZTÜRK

Tarih 10 Temmuz 2020, 17:36 Editör Dursun ONUR

TIME SICAK HABER- Son 2 yılın en başarılı milletvekilleri seçildi. Karadeniz Bölgesi milletvekilleri arasında AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk 3. sırada yer aldı.


ORC Araştırma şirketi, son 2 yılın en başarılı milletvekillerini belirlemek için bir araştırma düzenledi.

Yapılan ankette, Karadeniz Bölgesi milletvekilleri arasında AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk 3. sırada yer aldı.

Araştırmada her milletvekili kendi grubunda değerlendirildi. Araştırmaya katılan kişilere 'Son 2 yılı değerlendirdiğinizde bölgesel çalışmaları, meclis çalışmaları ve halkla iletişimine göre 'sizce ilinizin en başarılı milletvekili hangisidir?' diye soruldu.

Anket çalışmalarının sonucuna göre, Karadeniz Bölgesi'nin en başarılı milletvekilleri belirlendi. Tabloda, başarı oranına göre Karadeniz Bölgesi'nin en başarılı 10 milletvekili 5 AK Parti, 3 CHP, 1 MHP, 1 Bağımsız olarak belirlendi.

SABRİ ÖZTÜRK 3. OLDU

Tabloya göre, yüzde 43.1 başarı oranı ile AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk 3. sırada yer aldı. Tabloda birinci sırada yüzde 44.9 ile AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta yer alırken, ikinci ise yüzde 43.6 ile CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun oldu.

Bu haber 891 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Siyaset

GİRESUN AKP’DE ‘BAŞKANLIK’ OYUNLARI...

GİRESUN AKP’DE ‘BAŞKANLIK’ OYUNLARI... TIME ÖZEL KULİS HABER- Giresun’da ilçe kongrelerini hemen hemen tamamlayan AKP’de gözler Kasım veya Aralık ayında g...

DEVA PARTİSİ GİRESUN’DA SAHAYA İNDİ

DEVA PARTİSİ GİRESUN’DA SAHAYA İNDİ TIME POLİTİKA HABER- Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA Partisi) Giresun il teşkilatı sahaya indi.
HİBE MASALLI RANT MI?17 Kasım 2015

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi