GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
DEVA, GİRESUN’DA KİMLERLE GÖRÜŞTÜ

DEVA, GİRESUN’DA KİMLERLE GÖRÜŞTÜ

Tarih 06 Haziran 2020, 21:43 Editör Dursun ONUR

TIME ÖZEL SICAK HABER- DEVA Partisi, Giresun’da il başkanını belirlemek için taliplilerle bir araya geldi.


Kuruluşu, tam da koronavirüs salgını dönemine denk gelen Ali Babacan'ın liderliğindeki Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Giresun’da düğmeye bastı.

İlk olarak pandemi nedeniyle gönüllülerle görüşmeleri ‘video konferans’ gibi uzaktan iletişim yöntemi ile yapan DEVA Partisi, Giresun’da il başkanını belirlemek için taliplilerle bir araya geldi.

Bu kapsamda, Rize eski Milletvekili ve DEVA Partisi 14. Bölge Komisyon Başkanı Hasan Karal yönetimindeki 4 kurucular kurulu üyesinden oluşan heyet, KİT-TUR Otel’de görev bekleyen isimlerle yüz yüze görüşmeler yaptı.

KİMLERLE GÖRÜŞÜLDÜ

Gazetemizin edindiği bilgilere göre komisyonun, Giresun Belediye eski Başkanı Hurşit Yüksel, iş insanları Hakan Umar, Özgür Okusal, Nurettin Kesik, Metin Köksal, Görele Belediye eski Başkanı Ertuğrul Melikoğlu, eski bürokrat Alaaddin Çakırmelikoğlu ve CHP’li Giresun Belediye Meclis üyesi Şinasi Kabacaoğlu ile birebir görüştüğü öğrenildi.

Giresun'da güçlü bir il başkanı arayışında olan DEVA Partisi’nin komisyonun raporundan sonra değerlendirme yaparak bu ay sonuna kadar görevi tevdi edeceği ismi netleştireceği ifade edildi. Görüşmelerini tamamlayan DEVA Partisi heyeti aynı gün şehrimizden ayrıldı.

Bu haber 2135 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Siyaset

FİSKOBİRLİK’İN YANINDAYIZ

FİSKOBİRLİK’İN YANINDAYIZ TIME POLİTİKA HABER- TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, FİSKOBİRLİK Yönetim Kur...

GİRESUN’DA GERİCİ DİLİPAK’A SUÇ DUYURUSU

GİRESUN’DA GERİCİ DİLİPAK’A SUÇ DUYURUSU TIME GÜNCEL HABER- AK Parti Giresun İl Kadın Kolları Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Berrin Aydın, İstanbul Sözle...
HİBE MASALLI RANT MI?17 Kasım 2015

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi