GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Ali Baba

MÜDÜR YEŞİL, DAİRE BAŞKANI MI OLUYOR?

MÜDÜR YEŞİL, DAİRE BAŞKANI MI OLUYOR?

Tarih 20 Aralık 2019, 20:34 Editör Dursun ONUR

TIME ÖZEL HABER- Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müdürü Halis Yeşil, terfi mi ediyor? Derelili Müdür Yeşil, olasıca bakın kimin yerine hangi makama atanıyor?


Giresun İl Sağlık Müdürlüğü'nde yeniden yapılanmaya gidileceği iddia ediliyor.

Gazetemize sağlık camiasından yansıyan duyumlara göre, epeydir görevden alınacağı ileri sürülen Piraziz selamlı aslınca Bulancaklı Giresun İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanı Mehmet Şahin’in makamca yolun sonuna geldiği belirtiliyor.

Ötedenberi topun ağzında olduğu konuşulan Şahin’in yerine ise Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Derelili Halis Yeşil’in atanacağı kuvvetle muhtemel deniyor.

Terfien Giresun İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanlığı görevine getirilmesi beklenen Yeşil, Dereli Devlet Hastanesi Müdürü iken önce Giresun İl Sağlık Müdürlüğü Acil Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü görevine getirilmiş ve son olarak 2017 yılında da Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastanesi müdürlüğüne atanmıştı.
Veeee...
Bilinsin diye.
Unutmadan söyleyelim.
Halen görev yaptığı hastanede yaklaşık üç yıl gibi kısa sürede sağlık camiasının güvenini ve sevgisini kazanan Müdür Yeşil’in il müdürlüğünde daire başkanlığına getirilme olasılığı da şimdiden isabetli bir tercih olarak değerlendiriliyor.

Bu haber 3146 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Sağlık

GİRESUN’DA UMRECİLER İZOLE EDİLDİ

GİRESUN’DA UMRECİLER İZOLE EDİLDİ TIME GÜNCEL HABER- Giresun Valiliği, umreden dönen bazı vatandaşların, karantina uygulanmadan evlerine gönderildiği...

GİRESUN VALİLİĞİ’NE DE KORONA GENELGESİ

GİRESUN VALİLİĞİ’NE DE KORONA GENELGESİ TIME SON DAKİKA HABER- Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nca Giresun dahil 81 il valiliğine koronavirüs tedbirleri...
HİBE MASALLI RANT MI?17 Kasım 2015

Sayaç


HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi