GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
BU DEFA EVLADIMIN KATİLLERİ BULUNACAK

BU DEFA EVLADIMIN KATİLLERİ BULUNACAK

Tarih 07 Kasım 2019, 23:23 Editör Dursun ONUR

TIME KAYNAK GÜNCEL HABER- Aralarında CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı’nın da olduğu Meclis Araştırma Komisyonu, Rabia Naz için bugün (8 Kasım Cuma) Eynesil’de olacak.
Acılı baba Şaban Vatan, komisyondan umutlu olduklarını söyleyerek 'Bu defa evladımın katilleri bulunacak’ dedi.

Aralarında CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı’nın da olduğu Meclis Araştırma Komisyonu, Rabia Naz için bugün Eynesil’de olacak.

Giresun'un Eynesil ilçesinde, evlerinin önünde yaralı halde bulunup kaldırıldığı hastanede şüpheli bir şekilde hayatını kaybeden Rabia Naz Vatan'ın (11) ölümünü araştıracak Meclis Araştırma Komisyonu, bugün (8 Kasım Cuma) ilçeye geliyor.

CHP GİRESUN MİLLETVEKİLİ TIĞLI DA VAR

Aralarında CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı’nın da yer aldığı komisyon üyeleri, burada Rabia Naz Vatan'ın ölümüne ilişkin incelemelerde bulunup, ayrıca baba Şaban Vatan ile o dönem görevde bulunan emniyet görevlileri ve avukatlarla da görüşecek.

AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu başkanlığındaki komisyon üyeleri daha sonra Giresun merkeze geçerek ilgilileri dinleyecek.

BU DEFA EVLADIMIN KATİLLERİ BULUNACAK

Evladı Rabia Naz'ın şüpheli ölümünün aylardır araştırıldığını ancak sonuca ulaşılamadığını belirten acılı baba Şaban Vatan, komisyondan umutlu olduklarını söyledi.

Kızının ölümünün ardındaki sır perdesinin aralanmasını isteyen Vatan, 'İnşallah bu defa öteki araştırmalar gibi sonuca ulaşmadan bitmeyecek bu araştırma. Bu defa evladımın katilleri bulunacak. Ölümünün arkasında kim suçlu ise, kim göz yummuş ise, kim örtbas etmeye çalışmışsa hepsi cezalandırılacak. Bugün son geldiğimiz nokta TBMM'nin uzun süre inceleme önergesi sunulması sonucunda nihai olarak alınan karar sonucunda yüce meclisimiz Rabia Naz'ımıza adalet için Eynesil ilçemize geliyor. Temennimiz tüm çocuklarımızın adaletini ve güvencesini sağlayabilmek’ diye konuştu.

Bu haber 1074 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

BAROLARDAN EYLEME DEVAM KARARI

BAROLARDAN EYLEME DEVAM KARARI TIME GÜNCEL HABER- Aralarında Giresun Barosu’nun da bulunduğu 80 il barosu, adliyelerde teklife karşı mücadelelerin...

KÜÇÜK KIZ İÇİN TÜM KÖY SORGUDA!

KÜÇÜK KIZ İÇİN TÜM KÖY SORGUDA! TIME GÜNCEL HABER- İkranur için JASAT timlerinden oluşan özel ekipler köydeki herkesin ifadesine başvuruyor.
HİBE MASALLI RANT MI?17 Kasım 2015

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi