GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
TIME YAZDI, BARO GEREĞİNİ YAPTI

TIME YAZDI, BARO GEREĞİNİ YAPTI

Tarih 01 Kasım 2019, 18:39 Editör Dursun ONUR

TIME ÖZEL HABER- Gazetemizin çağrısına ses veren Giresun Barosu, Atatürk'e ağır hakaretlerde bulunan Fatih Tezcan hakkında suç duyurusunda bulundu.


Giresun Barosu, Atatürk’e ağır hakaretlerde bulunan Fatih Tezcan hakkında suç duyurusunda bulundu.

Gazetemiz TIME’nin ‘GİRESUN BARO BAŞKANI UYUYOR MU YAHU!?' başlıklı özel- yorum haberini dikkate alan Giresun Barosu, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk hakkında Twitter’da ağır ifadeler kullanan ruh hastası Fatih Tezcan hakkında suç duyurusunda bulundu.

GAZETEMİZ YAZDI, BARO ŞİKAYET DİLEKÇESİ VERDİ

Giresun Baro Başkanı Av. Soner Karademir imzalı Cumhuriyet Başsavcılığı’na verilen şikayet dilekçesinde, 'Şüpheli hakkında twitter hesabında yapmış olduğu paylaşım nedeniyle soruşturma yapılarak kamu davası açılması' talep edildi.

Giresun Barosu, Cumhuriyet Başsavcılığı'na verdiği suç duyurusu dilekçesini resmi web sitesinden de kamuoyuyla paylaştı. (http://www.giresunbarosu.org.tr/Haber/ataturk-umuzun-hatirasina-hakaret-eden-sahis-hakkinda-suc-duyurusunda-bulunduk/2257/Detay)

TIME BARO'YA AÇIK ÇAĞRI YAPMIŞTI

Hatırlanacağı gibi TIME, Giresun Barosu'na açık çağrıda bulunarak haddini bilmez, densiz malum şahıs Tezcan için suç duyurusunda bulunulmasını istemişti.

O ne idüğü belirsiz AKP yalamacısı meczup mahluk Tezcan, Atatürk hakkında 'Cumhuriyet’i getiriyorum yalanıyla başa geçtikten sonra Devlet ve Millet düşmanlarına verdiği sözlerin gereği olarak 15 sene Cumhur’dan kaçan, Millet’in Egemenliği’nden rakı bardaklarına sığınan bir İslam Düşmanını 3 kuruş için tepenize oturtmaya değer miydi…’  ifadelerini kullanmıştı.

ALKIŞLAR BARO'YA...

Öte yandan, gazetemizin çağrısına ses veren Giresun Baro Başkanı Av. Soner Karademir ve yönetiminin Atatürk duyarlılığı alkışa değer bulunurken takdir de topladı.

Bu haber 1445 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

BAROLARDAN EYLEME DEVAM KARARI

BAROLARDAN EYLEME DEVAM KARARI TIME GÜNCEL HABER- Aralarında Giresun Barosu’nun da bulunduğu 80 il barosu, adliyelerde teklife karşı mücadelelerin...

KÜÇÜK KIZ İÇİN TÜM KÖY SORGUDA!

KÜÇÜK KIZ İÇİN TÜM KÖY SORGUDA! TIME GÜNCEL HABER- İkranur için JASAT timlerinden oluşan özel ekipler köydeki herkesin ifadesine başvuruyor.
HİBE MASALLI RANT MI?17 Kasım 2015

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi