GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
KARAMAN- ÖZTÜRK İŞ ORTAKLIĞI BİTTİ

KARAMAN- ÖZTÜRK İŞ ORTAKLIĞI BİTTİ

Tarih 29 Ekim 2019, 22:38 Editör Dursun ONUR

TIME ÇOK ÖZEL HABER- AK Parti Giresun Belediye Meclis üyesi ve Hukuki Araştırmalar Derneği (HUDER) Giresun Şube Başkanı Av. Nuri Karaman ile AK Parti Giresun Milletvekili Av. Sabri Öztürk’ün iş ortaklığı sona erdi.

AK Parti Giresun Belediye Meclis üyesi ve Hukuki Araştırmalar Derneği (HUDER) Giresun Şube Başkanı Av. Nuri Karaman ile AK Parti Giresun Milletvekili Av. Sabri Öztürk yollarını ayırdı.

Giresun Belediyesi şirketlerinden Giresun A.Ş.'nin yönetim kurulu üyesi de olan Karaman’ın uzun yıllardır birlikte hukuk bürosu ortaklığı yaptığı AK Parti Giresun Milletvekili Av. Sabri Öztürk ile köprüleri atması sürpriz bir gelişme olarak değerlendirildi.

HERKES YOLUNA...

İş ortaklıklarını bitirerek hukuk bürolarını ayıran Karaman ve Öztürk’ün neden böyle bir karar aldıkları sırrını koruyor. Yasa gereğince milletvekili olması sebebiyle mesleğini yapamayan Öztürk'ün bürosunda hangi avukatı görevlendireceği bilinmiyor.

ÖZTÜRK, HUKUK BÜROSUNU KİME TAHSİS ETTİ?

İddiaya göre, Öztürk'ün yakın geleceğe yatırım yaparak halen bir sene sürecek olan avukatlık stajını yapan oğluna şimdiden büro açtığı öne sürülüyor. Dahası, Öztürk'ün anlaşmaca hukuk bürosunu bir bayan avukata tahsis ettiği de konuşuluyor.

Bu arada, aynı binadaki hukuk bürosunu ikiye bölerek kapı komşusu olan her iki ismin selam-sabah ötesinde birbirlerine mesafeli durdukları da konuşuluyor.

Ama öyle ama böyle bi de ayrıntıya dikkat çekelim.

Zurnanın zırt dediği yere gelelim.

Lafın tamamı deliye misali.

Anlayana...

Belki lazım olur.

Haliyle.

Bilinsin isteriz.

AK Parti Giresun Belediye Meclis üyesi ve Hukuki Araştırmalar Derneği (HUDER) Giresun Şube Başkanı Av. Nuri Karaman, Giresun eski milletvekili şimdinin AKP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Nurettin Canikli’nin avukatlığını da yapıyor.

Ve ilerisi...

Haaa unutmadan!

Başka başka...

Mevzular da var deniyor.

Olaya girmeyelim.

Tabiatıyla tıpppp!..

Şimdilik....

Çarşı karışmasın hesabınca.

TIME susar.

Sözün özü...

Yorum sizin Giresun!...

Bu haber 1970 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

BAROLARDAN EYLEME DEVAM KARARI

BAROLARDAN EYLEME DEVAM KARARI TIME GÜNCEL HABER- Aralarında Giresun Barosu’nun da bulunduğu 80 il barosu, adliyelerde teklife karşı mücadelelerin...

KÜÇÜK KIZ İÇİN TÜM KÖY SORGUDA!

KÜÇÜK KIZ İÇİN TÜM KÖY SORGUDA! TIME GÜNCEL HABER- İkranur için JASAT timlerinden oluşan özel ekipler köydeki herkesin ifadesine başvuruyor.
HİBE MASALLI RANT MI?17 Kasım 2015

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi