GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Ali Baba

FLAŞ FLAŞ! BULUT VE ELMAS KIZAĞA ÇEKİLDİ

FLAŞ FLAŞ! BULUT VE ELMAS KIZAĞA ÇEKİLDİ

Tarih 06 Ocak 2019, 23:46 Editör Dursun ONUR

TIME ÖZEL HABER- Giresun Gençlik Spor İl Müdürü Hasan Bulut ile resmen olmasa da görevini fiilen yürüten Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) İl Müdürü Fethi Elmas kızak görev olarak bilinen araştırmacı kadrosuna düşürüldü.


Türkiye’de Gençlik ve Spor İl müdürlerinin görevleriyle ilgili değişikliğe gidildi.

Bu kapsamda Giresun Gençlik Spor İl Müdürü Hasan Bulut ile resmen olmasa da görevini fiilen yürüten Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) İl Müdürü Fethi Elmas pasifize edilerek 'kızak görev' olan araştırmacı kadrosuna düşürüldü. Her iki isme de yeni kadrolarının tebliğ edildiği öğrenildi.

BULUT MÜDÜRLÜĞE VEKALET EDECEK; ELMAS BOŞA ÇIKTI

31 Aralık itibarıyla yürürlüğe giren uygulamaya göre teşkilat şemasının yeniden dizayn edilmesi babında araştırmacı kadrosuna çekilen Giresun Gençlik Spor İl Müdürü Hasan Bulut görevini atama yapılana kadar vekaleten yürütecek. Elmas ise araştırmacı kadrosuyla boşa çıktı.Teşkilatlarda yeniden yapılacak düzenleme sonrasında Giresun Gençlik Spor İl Müdürlüğü'ne asaleten atama gerçekleştirilecek.

KYK'LAR KAPATILMIŞTI

Hatırlanacağı üzere, yaklaşık 8 ay önce Resmi Gazete'de yaymlanan kanun üstünde kararname (KYK) ile Spor Genel Müdürlüğü ile Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü kapatılarak Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesine alınmıştı. Kararname ile Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun adı Kredi ve Yurt Hizmetleri şeklinde değiştirilerek kurumun iç işleri Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlanmıştı.

Bu haber 4279 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Eğitim

TARİKATLAR GİRESUN’DA OKULLARA GİRİYOR

TARİKATLAR GİRESUN’DA OKULLARA GİRİYOR TIME ÖZEL HABER- Giresun’da da ne idüğü belirsiz dindar demiyoruz dinci tarikat, cemaat, vakıf ve dernekler eğitim...

YOK ARTIK! ATATÜRKÇÜ ÖĞRETMENE AKP ZULMÜ...

YOK ARTIK! ATATÜRKÇÜ ÖĞRETMENE AKP ZULMÜ... TIME EĞİTİM HABER- Eğitimdeki gericileşmeye ve FETÖ benzeri oluşumlara tepki gösteren, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi...
HAİNİN ADI YOK VE GAZETECİ MİLLETİ21 Aralık 2015

Sayaç


HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi