GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Ali Baba

ASIL MESELE GİRESUN AŞKI MI RANT MI?

ASIL MESELE GİRESUN AŞKI MI RANT MI?

Tarih 19 Ekim 2018, 01:27 Editör Dursun ONUR

TIME ANALİZ YORUM HABER- Liman sahasına ucube Gümrük Hizmet Binası yapılırken ölüm sessizliğine bürünenlerin, güya sözcülük ve 'öncü'lük manasına birdenbire Giresun sevdalısı kesilmesi oldukça manidar bulundu. Amaçları üzüm yemek değil bağcı dövmek olan küçük hesapçıların acaba hangi tezgahları bozuldu?


Atı alan Üsküdar’ı çoktan geçti ama birilerinin olası rantı bozulduğundan olsa gerek Giresun Liman sahasıyla ilgili boş tartışmalar gündemi işgal ediyor. Liman sahasına ucube Gümrük Hizmet Binası yapılırken ölüm sessizliğine bürünenlerin, birdenbire Giresun’u hatırlaması oldukça manidar bulunuyor.

BELEDİYEDEN İZİN ALINMASI ZORUNLU DEĞİL

Giresun Liman sahasıyla ilgili geç kalınmış tartışmalara son olarak Belediye Başkanı Kerim Aksu da katılmak zorunda kaldı. Tartışmalarla ilgili topa giren Aksu, acı gerçeği açıkladı.

AKSU OYUNU BOZDU

Giresun aşkı ayağına liman tartışmalarını gündeme taşıyarak sözümaona 'öncü'lük eden hesapçıların değirmenine su taşımak istemeyen Aksu, liman sahası içersinde yapılan inşaat hazırlıklarına açıklık getirdi.

Belediye Başkanı Kerim Aksu, sorumluluğun belediye uktesinde olmadığını vurguladı. Aksu, ‘Liman sahası bağımsız bir alandır. İmar Planı'ndaki amacına uygun İnşaat için belediyemizden izin alınması zorunlu değildir’ dedi.

LİMANIN EL DEĞİŞTİRMESİ SORU İŞARETİDİR

Belediye olarak limanının işletmesine de talip olduklarını ifade eden Aksu, ‘Öncelikle irdelenmesi gereken, liman işletmesinin mevcut firmanın sözleşmesi sona ermesine yakın nasıl başka bir firmaya devredilmesidir. İktidar cephesinin bu konuya açıklık getirmesi gerekir. Belediye olarak limanın işletmesine talip olmuştuk. Yangından mal kaçırırcasına ihale yapılmadan liman işletmesinin el değiştirmesi soru işaretleri ile doludur’ değerlendirmesi yaptı.

Bu haber 1180 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

İŞKUR'DAN YAKAR'A ÖZEL KIYAK!..

İŞKUR'DAN YAKAR'A ÖZEL KIYAK!.. TIME ÖZEL HABER- Giresun'da İŞKUR tarafından Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında çalıştırılmak özere Bulan...

ÖZDEMİR TAHLİYE EDİLDİ

ÖZDEMİR TAHLİYE EDİLDİ TIME ÖZEL HABER- Giresun'da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) üyesi olduğu iddiasıy...
HAİNİN ADI YOK VE GAZETECİ MİLLETİ21 Aralık 2015

Sayaç


HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi