GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Ali Baba

DÜNÜRLERİN TEZGAHI VEYA HEMŞEHRİ OYUNU

DÜNÜRLERİN TEZGAHI VEYA HEMŞEHRİ OYUNU

Tarih 13 Eylül 2018, 02:55 Editör Dursun ONUR

TIME ÇOK ÖZEL HABER- AKP'de Giresun belediye başkan adaylığı için masa başında oyun içinde oyun tezgahlanıyor


AKP Giresun eski milletvekili Mehmet Geldi ile dünürü eskinin İl Genel Meclisi  Başkanı Osman Öden’in şimdilerde çok yönlü siyasi oyunlar adına karanlık odalarda masabaşında kurgu yaptıkları kulislerde esaslıca konuşuluyor.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Giresun belediye başkanlığına aday adayı olması su götürmeyen AKP Giresun eski milletvekili Mehmet Geldi’nin umduğunu bulamaması halinde dünürü eskinin İl Genel Meclisi başkanı halihazırda AKP Giresun Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olan Osman Öden'den veya Derelili hemşehrisi İl Başkanı Ayketin Şenlikoğlu'dan yana tavır alacağı iddia ediliyor..

GELDİ GİTTİ , YILMAZ GELDİ

Düne kadar AK Parti Genel Merkezi Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı olarak görev yaparken makamdan uzaklaştıtılarak yerine Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz’ın atanmasından sonra boşa çıkan Mehmet Geldi’nin halihazırda Giresun belediye başkan adaylığı için nabız yokladığı biliniyor.

GELDİ DEĞİLSE ÖDEN; ÖTESİ ŞENLİKOĞLU AMA...

Geldi’nin şayet kendisi aday gösterilmezse ya mevcut İl Başkanı hemşehrisi Ayketin Şenlikoğlu'ndan ya da dünürü eskinin İl Genel Meclisi Başkanı şimdinin görevinden istifa ederek başkan aday adayı olması sır olarak görülmeyen AK Parti’nin Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Osman Öden ismi üzerinde kulis çalışmaları yürüttüğü hem AKP kulislerinde hem de siyasi çevrelerde yüksek sesle ifade ediliyor.

ŞENLİKOĞLU ADAYSA, ÖDEN SAHADA YOK

Bu arada, belediye başkanlığına talip olarak görevinden ayrılacağı bilinen AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Osman Öden'in, mevcut İl Başkanı Ayketin Şenlikoğlu'nun belediye başkan adayı gösterilmesi durumunda gemileri tümden yakarak kabuğuna çekilerek sahadan uzak duracağı da parti tabanında dilden dile dolaşıyor.

Bu haber 2140 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

COŞKUN'UN BULANCAK AŞKI (!) TAM GAZ

COŞKUN'UN BULANCAK AŞKI (!) TAM GAZ TIME DETAY ÖZEL HABER- Giresun Üniversitesi (GRÜ) Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun’un her nedense artık Bulancak aşk...

YAPTIĞINI BEĞENDİN Mİ REKTÖR HOCA?!..

YAPTIĞINI BEĞENDİN Mİ REKTÖR HOCA?!.. TIME ÇOK ÖZEL HABER- Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun başkanlığındaki senatonun ayak oyunlarına...
EY SİYASET, SEN NELERE KADİRSİN!..20 Haziran 2016

Sayaç


HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi