GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Ali Baba

GİRESUN YARGISINDA NÖBET DEĞİŞİMİ VE...!

GİRESUN YARGISINDA NÖBET DEĞİŞİMİ VE...!

Tarih 28 Temmuz 2018, 00:24 Editör Dursun ONUR

TIME ÖZEL DETAY HABER- Giresun’da hangi hakim ve savcıların görev yeri değişti. İşte o isimler ve yeni görev yerleri.
Bir de ayrıntı verelim.
Dedik ya..
Veeee gibisine.
Diye...
Öyleyse..
Ayrıntıdır biline.
Şöyle.....
Giresun 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mehmet Demir, (paye babında bir derece düşürülmek manasına) tenzili rütbe ile pasifize edilerek Samsun Bölge Adliye Mahkemesi üyesi olarak görevlendirildi.


Hakimler ve Savcılar Kurulu’nun (HSK) kararnamesi dün yayınlandı ve birçok hakim ve savcının görev yeri değişti. HSK Birinci Daires’inin 2018 Ana Kararnameleriyle, adli yargıda 3 bin 19, idari yargıda ise 301 hakim ve savcının görev yeri değişti.

GİRESUN 1. AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANINA TENZİLİ RÜTBE

Adli yargı kararnamesine göre, Giresun 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mehmet Demir (paye babında bir derece düşürülmek manasına) 'tenzili rütbe' ile pasifize edilerek Samsun Bölge Adliye Mahkemesi üyesi olarak görevlendirildi.

GİRESUN MERKEZ TOZ-DUMAN

Kararnamenin devamıyla, merkezde Giresun Cumhuriyet Savcısı Cemil Temel Konya Cumhuriyet Savcılığına, Giresun Hakimi Yusuf Polat Gaziosmanpaşa Hâkimliğine, Giresun Cumhuriyet Savcısı Neslihan Günlü Yargıtay Tetkik Hâkimliğine, Giresun Hakimi Özgür Dursun İstanbul Hâkimliğine ve Giresun Hakimi Rabia Aslan Yargıtay Tetkik Hâkimliğine atandı.

VE İLÇELERDE GÖREV YERİ DEĞİŞEN O HAKİM VE SAVCILAR

Aynı şekilde, Alucra Cumhuriyet Savcısı Lütfi Sarıkaya Elbistan Cumhuriyet Savcılığına, Görele Cumhuriyet Savcısı Halil Çokkaş Osmaniye Hâkimliğine, Dereli Hâkimi Ramazan Talha Erol Balâ Hâkimliğine, Alucra Hakimi Mustafa Asım Kapan Elmalı Hâkimliğine, Dereli Cumhuriyet Savcısı Murat Caner Kayış Batman Cumhuriyet Savcılığına, Espiye Hâkimi Özge Polat Çokkaş Osmaniye Hâkimliğine, Dereli Hâkimi Muhammet Poyraz Tarsus Hâkimliğine ve Dereli Cumhuriyet Savcısı Arif Şentürk Batman Cumhuriyet Savcılığına atandı.

Öte yandan, Giresun’da idari yargıda görev yeri değişikliği olmadı.

Bu haber 1304 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

İŞKUR'DAN YAKAR'A ÖZEL KIYAK!..

İŞKUR'DAN YAKAR'A ÖZEL KIYAK!.. TIME ÖZEL HABER- Giresun'da İŞKUR tarafından Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında çalıştırılmak özere Bulan...

ÖZDEMİR TAHLİYE EDİLDİ

ÖZDEMİR TAHLİYE EDİLDİ TIME ÖZEL HABER- Giresun'da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) üyesi olduğu iddiasıy...
HAİNİN ADI YOK VE GAZETECİ MİLLETİ21 Aralık 2015

Sayaç


HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi