GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Ali Baba

AKP'Lİ DOKTOR ABİ TAŞERONA Bİ ÇARE

AKP'Lİ DOKTOR ABİ TAŞERONA Bİ ÇARE

Tarih 09 Mayıs 2018, 22:50 Editör Dursun ONUR

TIME ÖZEL HABER- Aylardır AKP’li Tirebolu Belediyesi’nden maaşlarını alamayan taşeron işçiler, son çare olarak Başkan Abdullah Karapıçak’ın abisi AK Parti Giresun Dış ilişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Opr.Dr. Mustafa Karabıçak’ı göreve çağırdı.
Sakın soyadlarının farklı olduğuna aldanmayın.
Şöyle.
Vaktiyle.
Bu tamamen nüfus müdürlüğündeki görevli memurun yaptığı harf hatası.
Evet.
Bilinsin isterim.
AKP’li Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak ile Dış İişkilerden sorumlu AK Parti Giresun İl Başkan Yardımcısı Opr.Dr. Mustafa Karabıçak kardeştir.


AKP’li Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak’ın 115 taşeron emekçinin dört aydır maaşını ödemediğinin ortaya çıkmasından sonra bütün gözler önce AK Parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na sonra ise Dış İlişkilerden sorumlu İl Başkan Yardımcısı Opr.Dr. Mustafa Karabıçak'a çevrildi.

KARAPIÇAK'IN ABİSİ AKP İL BAŞKAN YARDIMCISI

AKP’li Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak’ın abisi olan ve özel bir hastanenin büyük ortaklarından AKP Giresun Dış İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Opr.Dr. Mustafa Karabıçak’ın olaya el koymasını isteyen mağdur taşeron işçiler, sorunun bir an önce çözülmesini istediler.

ŞENLİKOĞLU'DAN GEREĞİNİ YAPACAĞIZ SAVUNMASI

Bu arada konuya ilişkin görüşlerini aldığımız AK Parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, sıkıntının giderilmesi için halen Almanya’da bulunan Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak’ın şehre dönmesini beklediğini iddia etti.

Şenlikoğlu 'Böyle bir şey olamaz. Emekçi kardeşlerimizin sorununu çözeceğiz. Belediye Başkanı Karapıçak kente döner dönmez bu konuyu masaya yatırarak gereğini yapacağız’ savunması yaptı.

 

Bu haber 2083 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

FINDIK ÖNERGESİNİ NEDEN REDDETTİK?

FINDIK ÖNERGESİNİ NEDEN REDDETTİK? TIME POLİTİKA HABER- AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, muhalefet tarafından fındık üreticilerinin sorunun...

ASIL MESELE GİRESUN AŞKI MI RANT MI?

ASIL MESELE GİRESUN AŞKI MI RANT MI? TIME ANALİZ YORUM HABER- Liman sahasına ucube Gümrük Hizmet Binası yapılırken ölüm sessizliğine bürünenlerin, güya ...
EY SİYASET, SEN NELERE KADİRSİN!..20 Haziran 2016

Sayaç


HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi